از آنجایی که قیمت بیت کوین طی یک هفته بیش ازهزاران دلار رشد داشته است، مردم کنجکاو شده اند که قیمت بیت کوین چقدر خواهد شد. در همین حال، علی رغم دستاوردهای صورت گرفته تاکنون، برخی از تحلیلگران، مدیران اجرایی و طرفداران فضای ارز دیجیتال معتقدند که این دارایی دیجیتال پیشرو در سال  به مبلف رقمی می رسد.

اختراع Satoshi Nakamoto در چند وقت اخیر جذابیت گسترده ای پیدا کرده است چرا که قیمت ابزار دیجیتال پیشرو بیت کوین (BTC) به بالاترین ارزش خود در سال 2021 رسیده است. صبح روز پنجشنبه (EST)، BTC به بالاترین قیمت (ATH) 48،697 دلار در هر واحد رسید. اوایل صبح حدود ساعت 2 بامداد، بیت کوین با قیمت 44،485 دلار در حال معامله بود و از آن زمان تاکنون 8.98٪ افزایش قیمت داشته است. در زمان انتشار این مقاله، بیت کوین (BTC) با قیمت 47821 دلار برای هر کوین معامله می شود.

 

مهم: پیش بینی های درج شده در این مقاله براساس نقل قول مستقیم تحلیلگران بین المللی هستند و به هیچ عنوان توسط دانشنامه مالی سامان تائید و یا رد نخواهند شد.

 

با توجه به نزدیک شدن BTC به مرز 50 هزار دلار، مردم به دنبال پیش بینی قیمت بیت کوین هستن. برخی از افراد فکر می کنند که روند صعودی قیمت بیتکوین به پایان نرسیده است و طرفداران این رمزارز باید انتظار قیمت های بسیار بالاتری را داشته باشند. اگرچه، افراد بدبین فکر می کنند که دارایی رمزنگاری پیشرو کاملا بی ارزش است و بزرگترین حبابی است که دنیای مدرن به خود دیده است.

مایک نووگراتز، بنیانگذار Galaxy Digital اخیراً پس از آنکه تسلا فاش کرد 1.5 میلیارد دلار BTC خریداری کرده است، با بلومبرگ مصاحبه ای انجام داده است.

او بیان کرد که

یکی از بزرگترین افراد ثروتمند جهان این مقدار بیت کوین را خریده است. پس باید فکر کنید که سایر مدیران مالی و مدیران عامل چه می گویند و به دنبال چه هستند؟ ” نووگراتز گفت. بیت کوین پس از خرید تسلا احتمالا به قیمت 100 هزار دلاری برسد.

همچنین شرکت بازرگانی کمی QCP Capital در مورد مدیر امور مالی Bridgewater Associates صحبت کرد و گفت که “اگر 50٪ از سرمایه طلا به BTC منتقل شود، این امر منجر به قیمت 85000 $ برای هر BTC می شود. ” در اواخر ژانویه دالیو به مردم گفت که همکاران Bridgewater Associates “تمرکز زیادی بر ذخیره سازی دارایی های ثروت دارند.”

 

مهم: پیش بینی های درج شده در این مقاله براساس نقل قول مستقیم تحلیلگران بین المللی هستند و به هیچ عنوان توسط دانشنامه مالی سامان تائید و یا رد نخواهند شد.

 

در تاریخ 11 فوریه، سیمون پیترز، تحلیلگر ارز دیجیتال Etoro، در یادداشتی به سرمایه گذاران توضیح داد که BTC می تواند تا پایان سال به قیمت 70 هزار دلار برسد.

“دنیای ارزهای دیجیتال با سرعتی سرسام آور در حال ورود به حوزه سنتی مالی است. ارائه دهنده شبکه پرداخت Mastercard اعلام کرد که از دارایی های دیجیتال به طور مستقیم از طریق شبکه خود پشتیبانی می کند و این یک علامت مهم دیگر برای رشد این صنعت است. ”

تحلیل گر ای تارو همچنین اضافه کرد:

“بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بخش از جریان های مالی شده اند. من انتظار دارم که تقاضا افزایش یابد و تا پایان سال جاری قیمت بیت کوین به حداقل 70،000 دلار برسد.”

حتی اگر بیت کوین (BTC) منتقدان وحامیان خود را داشته باشد، به نظر می رسد افراد و سازمان های زیادی خوش بین هستند. هفته گذشته، مدیر سرمایه گذاری Guggenheim Partners، اسکات مینرد برآورد خود را نسبت به دارایی دیجیتال بیت کوین بیان کرد. وی اینطور بیان کرد که؛

“اگر عرضه بیت کوین را نسبت به عرضه طلا در جهان و ارزش کل طلا را در نظر بگیرید، اگر بیت کوین به این تعداد برسد، قیمت آن چیزی حدود 400 تا 600 هزار دلار به ازای هر بیت کوین خواهد شد. من نمی گویم که این قیمت همین سال ها اتفاق می افند، اما این نشانه ای از ارزش آتی بیت کوین خواهد بود. “Guggenheim’s Minerd”

با این وجود هیچ پیش بینی ایده آل نیست و فقط زمان مشخص می کند که تا قیمت آینده BTC چقدر خواهد بود.

مهم: پیش بینی های درج شده در این مقاله براساس نقل قول مستقیم تحلیلگران بین المللی هستند و به هیچ عنوان توسط دانشنامه مالی سامان تائید و یا رد نخواهند شد.