بهترین صندوق های امانات خصوصی در اروپا

اروپا یک انتخاب کلاسیک برای حفظ ثروت و ذخیره دارایی است. بسیاری از شرکتهای بزرگ لجستیکی جهان صندوق هایی را در لندن، زوریخ و فرانکفورت مدیریت می کنند، که برای خدمات گوناگونی از خرید آنلاین طلا تا صندوق های خصوصی سطح بالا به کار می روند.

صندوق های امانات خصوصی

اروپا یک مقصد کلاسیک برای ذخیره سازی ثروت است.

اتریش

Sparta Safe، Löwengasse 39، 1030 وین

اتریش رویکردی با حریم خصوصی در مورد ثروت ارائه می دهد، که آن را به یکی از بهترین کشورهای جهان برای ذخیره اشیاء گران بها بدون کاغذ بازی های اداری تبدیل می کند.

Sparta Safe  ده اندازه صندوق امانات ارائه می دهد که از اندازه کشو تا یک اتاق کامل متغیر است و ارزان ترین صندوق 300 یورو هزینه دارد.

Sparta Safe در مرکز شهر وین واقع شده است، که با ماشین از فرودگاه فاصله بسیار کمی دارد. صندوق امانات در ساعات کاری توسط یک نگهبان مسلح محافظت می شود و در حالی که بیمه اولیه ارائه می شود، پوشش اضافی می تواند تا دو میلیون یورو برسد. از آنجا که اینجا اروپا است، “ساعات کار بانکدار” وجود دارد، اما صندوق امانات خدمات 24 ساعته و 7 ساعته شبانه روزی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد با هزینه اضافی به فضای شخصی خود دسترسی پیدا کنید.

ایرلند

خزانه های نگهبان، صرافی واترلو، بالسبریج، دوبلین 4

Sentinel Vaults  واقع در Ballsbridge، دوبلین، صندوق امانات ارزان قیمت برای نگهداری پول نقد، جواهرات، داده های دیجیتالی و گذرنامه و همچنین اقلام گرانبها مانند آثار هنری ارائه می دهد.

سوئیس

صندوق امانات طلای سوئیس؛ Kapuzinerweg 16، 6460 Altdorf UR

Swiss Gold Safe  صندوق های امانات خصوصی را در منطقه Gotthard ارائه می دهد. این مرکز در خارج از شهرهای بزرگ و مراکز شهری قرار دارد. Swiss Gold معتقد است که سوئیس مهمترین مکان برای فروش فلزات گران بها است پرا که سوئیس در مرکز اروپا قرار دارد. این کشور یکی از باثبات ترین کشورها از نظر سیاسی و اقتصادی در جهان است و مهمتر از همه، آنها برای حفاظت از دارایی ارزش قائل هستند. سوئیس همچنین مرکز عمده معاملات شمش است، دارای بسیاری از پالایشگاه های طلا و روابط تاریخی با تولید کنندگان عمده طلا است.

به منظور افتتاح حساب Swiss Gold، باید یک قرار ملاقات از طریق تلفن یا ایمیل تعیین کنید. شما باید یک کارت شناسایی به جلسه بیاورید و پرداخت ها به فرانک سوئیس، یورو، دلار آمریکا، بیت کوین و اتر پذیرفته می شود.