عضویت در خبرنامه

به منظور دریافت آخرین بروزرسانی ها و محصولات، ایمیل خود را وارد بفرمایید.

اخبار داغ

ارزش‌های بنیادی

ارزش‌های بنیادین دانش نامه مالی سامان

در دانش نامه مالی سامان، ما متعهد به ارائه بهترین خدمات و محتوای مالی به مشتریانمان هستیم و افتخار می‌کنیم که امنیت مالی و آرامش خاطر را در زمان نوسانات اقتصادی برای مخاطبانمان به ارمغان می‌آوریم. باعث افتخار است که مخاطبانمان را دررسیدن به اهداف مالی‌شان با توجه به چالش‌های روزمره مالی یاری می‌کنیم.
در ابتدای مسیر توسعه وب سایت دانش نامه مالی سامان، ما ارزش‌های بنیادی‌مان را تدوین کردیم که به ما در مراقبت از مخاطبانمان کمک می‌کند.

ارائه خدمات حرفه‌ای به‌صورت عینی

عینیت مستلزم صداقت و بی‌طرفی است. صرف‌نظر از خدمات ارائه‌شده و یا ظرفیت عملکردمان باید از یکپارچگی کارمان محافظت و عینیت را حفظ کنیم.

ارائه خدمات حرفه‌ای یکپارچه

یکپارچگی نیازمند صداقت و شفافیت است که نباید در راستای منفعت شخصی باشد. ما خود را در موضع اعتماد مشتریان قرار می‌دهیم و منشأ اصلی این اعتماد، یکپارچگی است.

رعایت عدالت در تمامی روابط حرفه‌ای

عدالت مستلزم بی‌طرفی، صداقت فکری و افشای منافع مادی است. که شامل وابستگی به احساسات فکری، تعصبات و خواسته‌های فردی برای دستیابی به تعادل در تضاد منافع است. عدالت یعنی آن‌گونه بادیگران برخورد کنیم که انتظار داریم با ما برخورد کنند.

حفظ دانش و مهارت لازم برای ارائه خدمات حرفه‌ای

صلاحیت به معنی دستیابی و حفظ سطح مناسب دانش و مهارت و استفاده از آن دانش و مهارت در ارائه خدمات به مشتریان است. صلاحیت شامل عقلانیت است که محدودیت‌های دانش را تشخیص دهد و در صورت لزوم ازنظر سایر متخصصان در دانش موردنظر بهره ببرد.

خلاق حرفه‌ای

رفتار حرفه‌ای نیازمند احترام به مشتری و حسن نیت در تمامی زمینه‌ها است.

حفاظت از اطلاعات مشتریان

محرمانگی بدین معنی است که اطلاعات هر شخص فقط برای افراد مجاز که مشتریان تعیین می‌کنند قابل‌دسترسی باشد. رابطه ما با مشتریانمان برپایِ اعتماد و اطمینان تنها بر اساس درک این موضوع است که تمامی اطلاعات محرمانه باقی خواهند ماند.