نحوه کسب درآمد از Tiktok

خوب، TikTok در حال حاضر طرفداران زیادی دارد ولی محتوای زیادی ندارد.

بنابراین کسانی که در حال ایجاد محتوا هستند، دیدگاه های دیوانه واری را بررسی می کنند و برخی از افراد به معنای واقعی کلمه یک شبه وایرال می شوند.

موضوع اینجاست … همین اتفاق چند سال پیش در اینستاگرام رخ داد.

مردم به این برنامه که معمولاً فقط برای نوجوانان بود علاقه مند شدند، اما فکر می کردند راه کسب درآمد از طریق اینستاگرام این است که تعداد زیادی دنبال کننده داشته باشند…

اما اکنون اینستاگرام را به عنوان یک ابزار بازاریابی کامل برای مشاغلی می بینیم که در واقع به دنبال کننده های زیادی احتیاج ندارند.

مردم می خواهند زودتر از TikTok استفاده کنند تا بتوانند شروع به کسب درآمد از TikTok کنند.

اگر اینطور به نظر می رسد و شما علاقه دارید زودتر روی یک پلتفرم فعالیت کنید تا بفهمید چگونه می توانید از آن کسب درآمد کنید، این مقاله را دنبال کنید.

رشد اکانت و فروش محصولات

اولین راهی که مردم از Tik Tok درآمد کسب می کنند، افزایش اعتبار حساب و سپس فروش محصولات است.

این امر در تجارت الکترونیک رو به افزایش است.

مشابه اینستاگرام، شما می توانید بخشی را انتخاب و سپس اقدام به ایجاد محتواهای سرگرم کننده کنید، به طور ایده آل باید اکانت شما وایرال شود.

امروزه افرادی در این فضا وجود دارند که پروفایل TikTok را با توجه به علاقه خاصی رشد می دهند. معمولاً این یک موضوع طاقت فرسا است و ممکن است آنها محصولی هم برای فروش نداشته باشند، اما آنها قصد دارند با مارک های آن صنعت تماس بگیرند و مشخصات TikTok خود را به آنها بفروشند و بسیاری از این طریق پولدار می شوند.

خبر خوب برای مارک های محصول این است که هنگامی که آنها این حساب را در دست دارند، فروش محصولات بسیار آسان تر است.

یکی از راه هایی که مردم محصولات خود را می فروشند استفاده از طریق TikTok Live است. آنها محصولات خود را هنگام پخش زنده لانچ یا در حین پخش مستقیم حراج می کنند.

و البته پیوندی در بیو وجود دارد که در آن می توانید همیشه دنبال کنندگان خود را برای خرید محصول خود تشویق کنید.

کمک های مالی

راه دوم که بسیاری از TikTok کسب درآمد می کنند، پخش زنده و جمع آوری کمک های مالی از بینندگان است (دقیقاً همانطور که می توانید در سیستم عامل های دیگر مانند Twitch این کار را انجام دهید).

مدیریت کمپین های تأثیرگذار

راه سوم برای کسب درآمد از TikTok مدیریت کمپین های تأثیرگذار است.

این ایده جدیدی نیست و در حال حاضر آژانس های تأثیرگذار مستقیم برای ارائه خدمات به اینفلوئنسرهای اینستاگرام وجود دارند.

 

همین مفهوم در مورد TikTok نیز صدق می کند. شما می توانید واسطه بین مدیر کانال در TikTok و برندی باشید که می خواهد با این اینفلوئنسر همکاری کند.

وظیفه شما ایجاد توافق نامه، مدیریت هر دو طرف، اطمینان از اینکه همه چیز تحویل داده می شود است- می توانید هزینه ای برای مدیریت کمپین های مشابه دریافت کنید.

TikTok یک پلت فرم هوشمند است. آنها در واقع یک برنامه اینفلوئنسر داخلی دارند که از قبل ساخته شده است. بنابراین اگر من یک برند بزرگ هستم و می خواهم با TikTok تماس بگیرم و بگویم، سلام، این فضایی است که من در آن هستم، با چه تأثیرگذاران باید کار کنم؟ می توانم از این بخش نرم افزار استفاده کنم.

بستر تبلیغاتی Tiktok

چهارمین راهی که می توانید از TikTok کسب درآمد کنید استفاده از بستر تبلیغاتی است.

درست مانند تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام، می توانید “تبلیغات TikTok” را جستجو کرده و برای دسترسی به بستر تبلیغات آنها ثبت نام کنید.

شاید بتوانید محصولات بیشتری را از طریق TikTok بفروشید!

خدمات مدیریت

پنجمین راهی که می توانید از TikTok درآمد کسب کنید ارائه خدمات مدیریتی برای سازندگان برنامه است.

برخی از سازندگان TikTok میلیون ها دنبال کننده دارند و گاهی اوقات این اتفاق به سرعت و یک شبه برای آن ها رخ می دهد..

شما می توانید برای کمک به آنها در استراتژی محتوا، استراتژی خلاقانه خود، و شاید مدیریت پیشنهادات و معاملاتی که به راهشان می آید، اقدام کنید.