اگرچه واتس اپ اجازه انتشار تبلیغ را نمی دهد، اما راهکارهای زیادی برای کسب درآمد در پیش گرفته است.

شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام ، توییتر و لینکدین به یک سبک زندگی در زمان حال تبدیل شده اند. بدون حضور این شبکه ها نمی توان زندگی روزمره خود را تصور کرد. صبح اولین کاری که تقریباً همه انجام می دهند بررسی نوتیفیکیشن ها در شبکه های اجتماعی خود است و این کار را در فواصل منظم در طول روز انجام می دهند. با درگیر شدن شدید کاربران در شبکه های اجتماعی،این سوال مطرح می شود: آیا می توان از این تعاملات کسب درآمد کرد؟ به عنوان مثال ، سازندگان ویدئو در فیس بوک می توانند از آگهی درآمد کسب کنند و همچنین روش مشابهی در مورد سازندگان محتوای Youtube وجود دارد. در حالی که WhatsApp خود اجازه تبلیغات یا معاملات تجاری را نمی دهد، هنوز روش های زیادی وجود دارد که می توانید از قالب منحصر به فرد آن بهره مند شوید و مبالغ کمی را در این شبکه اجتماعی. در ادامه این مقاله چند روش برای کسب درآمد از طریق استفاده از WhatsApp آورده شده است:

محتوای پربازدید

میلیون ها وب سایت در اینترنت وجود دارد که مملو از مقاله، تبلیغات و مطالب هستند. راهی وجود دارد که می توانید با به اشتراک گذاشتن آن محتوای مفید با مخاطبین خود در WhatsApp، درآمد کسب کنید. وقتی نوبت به این روش می رسد ، راهکار کوتاه کردن آدرس اینترنتی مطرح می شود. چنین سرویس هایی به کاربران این امکان را می دهند تا لینک های مربوط به محتوای وب را با استفاده از سایت خود کوتاه کنند. و با هر کلیک بر لینک جدید و کوتاه شده ، مبلغ مشخصی به کاربر پرداخت می شود.

به محض ثبت نام، لینک مقالات وب سایت ما را با استفاده از این سرویس ها کوتاه کنید و برای مخاطبین خود ارسال کنید. برای دسترسی به آرشیو مقالات ما می توانید اینجا را کلیک کنید.

بنابراین، این مراحل را دنبال کنید و با استفاده از واتساپ به صورت آنلاین درآمد کسب کنید:

1) از وب سایت های کوتاه کننده URL بازدید کنید
2) با استفاده از ایمیل خود ثبت نام کنید.
3) آدرس URL هر مقاله های وب سایت ما را با دوستان خود در WhatsApp به اشتراک بگذارید ، دریافت کنید. در سایت جایگذاری کنید و روی “SHORTEN URL” کلیک کنید.
4) حالا URL کوتاه شده را کپی کنید.
5) این URL را به مخاطبین واتس اپ خود ارسال کنید
6) هرچه افراد برای خواندن مطالب روی پیوند کلیک کنند، درآمد بیشتری کسب می کنید.

فراموش نکنید باید مقالات وبلاگ ما را که درادامه لینک دسترسی به آرشیو آن قرارداده شده است را کپی کنید.

کلیک کنید ==> آرشیو مقالات وبلاگ