ایجاد حساب PayPal یک امر مهم در خرید های خارجی است. موارد دیگری غیر از پر کردن فرم نام و آدرس ایمیل خود در این مبحث بررسی می شوند. چند مرحله و الزامات وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید، که در این مقاله آنها را شرح داده ایم.

به منظور افتتاح حساب PayPal به چند گزینه نیاز دارید که شامل کارت اعتباری یا نقدی برای پرداخت، صورتحساب بانکی برای تأیید و کارت شناسایی مانند گذرنامه.

قبل از اینکه ایجاد یوزر PayPal، باید تصمیم بگیرید که چه نوع حساب PayPal را می خواهید داشته باشید. دو نوع گزینه وجود دارد: شخصی و شغلی، و هرکدام مزایای خاص و کاربردهای مختص به خود را دارند.

اگر فقط می خواهید برای دوستانتان پول ارسال کنید یا خرید آنلاین انجام دهید، حساب شخصی PayPal تمام آنچه شما نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد. راه اندازی این حساب برای همه افراد آسان و شامل چند گزینه ساده است.

نوع دیگر حساب PayPal مخصوص کسب و کارهاست و مشاغل است. اگر می خواهید محصولاتتان را بصورت آنلاین بفروشید این گزینه را انتخاب کنید. یک حساب تجاری اجازه دسترسی 200 کارمند به حساب را می دهد.

شروع کنیم. برای داشتن یک حساب PayPal باید به وب سایت Paypal مراجعه کنید و روی دکمه ثبت نام در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک کنید. مرحله بعدی انتخاب نوع حسابی است که می خواهید: شخصی یا شغلی.

مرحله بعدی پر کردن فرم است که با نام، آدرس ایمیل و رمز ورود شما دنبال می شود. همچنین باید کشوری را که در آن زندگی می کنید انتخاب کنید. ادامه را بزنید و سپس با انتخاب ملیت و وارد کردن آدرس، شماره تلفن و سایر اطلاعات مورد نیاز رو به رو می شوید. هنگامی که ادامه را فشار دهید، حساب شما ایجاد می شود. اما هنوز کار شما تمام نشده است.

به منظور استفاده از PayPal، باید کارت بدهی یا اعتباری خود را اضافه کنید. با این کار حساب پی پال شما به یک حساب بانکی لینک داده می شود تا بتوانید از پی پال پول واریز یا برداشت کنید.

آخرین مرحله در، تأیید آدرس ایمیل است، اگر قبلاً این کار را نکرده اید، به ایمیل خود بروید و بر روی لینکی که پی پال به شما ارسال کرده کلیک کنید تا ادرس ایمیل شما تائید شود.