Evan Rachel Wood و  Aaron Paul از بهترین بازیگران این فصل از سریال هستند اما فلسفه اصلی سریال کد های برنامه نویسی برای توسعه هوش مصنوعی است.

فصل سوم در خارج از پارک و دنیای واقعی روایت می شود. هرچند که در این سریال تشخیص واقعیت بسیار دشوار است و فلسفه کد نویسی می تواند دریای شمال را احیا کند. در این دنیا، برترین ثروتمندان جهان با باغ هایشان، استخرها و املاکشان زندگی می کنند و خیابان ها آرام هستند. شاید همه در این فصل در انزوا هستند؟ بسیاری از بازیگران فصل دو پس از آن همه خونریزی از بین رفته اند. Caleb یک کارگر ساختمانی و جابناز ارتش است که در شرکت Delos کار می کند. او در فضای معدنی مشغول به کار است. یک شب او بسته مشکوکی تحویل می گیرد و با یک دختر که زخمی شده است رو به رو می شود. “دلورس” با “ارون پاول” در این فصل آشنا می شود. (همچنین بخوانید؛ بهترین تصمیمات تجاری بازیگران هالیوود).

در همین حال، مسئول پارک قول از سرگیری تولید میزبان ها را داده است، همان میزبان هایی که در فصل اول حضور داشتند. میزبان ها در پارک نمی توانستند به انسان ها صدمه ای بزنند. میزبان ها روزانه یک داستان را تکرار می کنند. (همچنین بخوانید؛ نقد فیلم The Big Short).

در این فصل سوالات مربوط به هویت شخصیت ها همچنان پابرجاست. مدیر دپارتمان برنامه نویسی، برنارد (جفری رایت) می تواند با استفاده از نوعی تکنولوژی بین دو شخصیت جابجا شود و از خودش سوال بپرسد. اما تکلیف شخصیت های واقعی در این فصل چه می شود؟ همچنین در این فصل الگوریتم ها به پیش بینی رفتار شخصیت های داستان می پردازند.

(اقتصاد وستروس: سوالات متداول مالی برای طرفداران سریال بازی تاج و تخت).

تکنولوژی تشخیص چهره، بحران مالی، اتومبیلهای مستعد هک شدن و سوءاستفاده از Big Data همه موضوعات اصلی این فصل از سریال هستند.

(همچنین بخوانید؛ ساخت الگوریتم‌های معاملاتی).

منبع: گروه مشاوران مالی سامان