ویزا کارت مجازی چیست؟

ویزا کارت مجازی شامل یک شماره کارت بانکی تصادفی است. این شماره، ویزا کارت یا حساب بانکی شما را نشان می دهند، اما ارسال این شماره به دیگران امنیت حساب شما را پایین نمی آورد. کارتهای ویزای مجازی از امنیت بیشتری نسبت به سایر ویزا و مسترکارت های فیزیکی برخوردارند. و باعث می شود بسیاری از مشاغل از آنها بعنوان بخشی از فرایندهای پرداخت خود استفاده کنند.

از بین چهار نوع کارت اعتباری پرکاربرد، ویزا کارت ها محبوب ترین هستند. در سه ماهه اول سال 2018، مقدار 755 میلیون ویزا کارت در سراسر جهان استفاده شده است. ویزا محبوب است چرا که تقریباً در سراسر جهان پذیرفته شده است و دستگاه های خودپرداز برای استفاده با کارت های ویزا سازگار هستند.

عملکرد ویزا کارت مجازی چگونه است؟

شماره ویزا کارت مجازی نشان دهنده حساب شما است اما به سادگی مجموعه ای از اعداد تصادفی و کد CVV است که می تواند سریع تولید شود. با استفاده از کارت مجازی ویزا می توانید در کمترین زمان ممکن خرید داشته باشید.

زمانی که با ویزا کارت مجازی خرید می کنید، هزینه به حساب اصلی شما متصل می شود و پرداخت از طریق حساب انجام می شود. شماره کارت ویزا به محض استفاده منقضی می شود و ریسک سرقت اطلاعات را صفر می کند.

کجا می توانم از ویزا کارت مجازی استفاده کنم؟

ویزا کارت های مجازی ساخته شده از پلاستیک نیستند و فقط شامل یک سری عدد هستند. از آنجا که پلاستیکی نیستند، به منظور خرید و پرداخت باید از پلت فرم های دیجیتال مانند کامپیوتر و تلفن هوشمند مورد استفاده قرار بگیرند.

چه چیزهای می توان با ویزا کارت مجازی خرید؟

هر آنچه که نیاز دارید را می توانید به صورت آنلاین با ویزا کارت مجازی بخرید.

برخی از مشاغل از کارتهای مجازی به منظور خریدهای جداگانه استفاده می کنند. همچنین مشاغل ممکن است کارت ها را باتوجه به قیمت خرید محصول محدود کنند.

کنترل بیشتر با ویزا کارت مجازی

کارت های پرداخت مجازی می توانند کنترل بیشتری نسبت به سایر روش های پرداخت به شما بدهند. شما می توانید کارت هایی را که برای خرید از یک فروشگاه مشخص استفاده می شود را محدود کنید. همچنین می توانید مبلغی را که می توانید برای کارت هزینه کنید به یک مقدار خاص محدود کنید.

کارت های مجازی می توانند پس از خرید منقضی شوند. همچنین می توانید کارت را خاموش و سپس دوباره روشن کنید.

امنیت کارتهای ویزا مجازی

کارت مجازی ویزا اقدامات امنیتی بیشتری دارند. آنها توسط فناوری رمزگذاری SSL 256 محافظت می شوند و نمی توان آنها را در حساب شما رد گیری کرد.

کارت مجازی به منظور برداشت پول قابل استفاده نیست و می تواند بلافاصله پس از استفاده یا پس از مدت زمان کوتاهی منقضی شود.