Pi پول رایگان نیست. این یک پروژه بلند مدت است که موفقیت آن به کمک جمعی اعضای آن بستگی دارد.

Pi  چیست؟

Pi یک ارز دیجیتال جدید برای افراد با کاربری روزمره است و می توانید از طریق تلفن همراه خود آن رااستخراجکنید (یا کسب کنید). ارزهای رمزپایه شکل جدیدی از پول دیجیتال هستند که به جای بانک ها توسط یک جامعه نظارت می شوند. امروزه می توانید Pi را با کمک در تأمین امنیت پول و رشد شبکه قابل اعتماد Pi استخراج کنید (یا کسب کنید). در حالی که استفاده و دسترسی اکثر ارزهای رمزپایه (مانند بیت کوین) برای افراد معمول بسیار سخت است، Pi قدرت ارز دیجیتال را برای شما به ارمغان می آورد.

Pi کلاهبرداری نیست. این یک تلاش واقعی توسط تیمی از فارغ التحصیلان استنفورد برای دستیابی بیشتر مردم به ارز رمزپایه است. تیم اصلی Pi توسط دو دکترای و یک MBA استنفورد هدایت می شود، همه به ایجاد جامعه بلاکچین استنفورد کمک می کنند. در وبسایت پی آی بیان شده است که: “ما نمی توانیم موفقیت پروژه را تضمین کنیم. با این حال، قول می دهیم با حفظ بالاترین استانداردهای صداقت، سخت ترین تلاش خود را برای تحقق رویاهای مشترک انجام دهیم.”

این برنامه چگونه کار می کند؟ چگونه Pi بیشتری بدست آورم؟

این برنامه به شما امکان می دهد با مشارکت های ساده در انجمن Pi، Pi را بدست آورید. هرچه بیشتر مشارکت کنید، Pi بیشتری بدست می آورید. برای شروع کسب Pi، هر 24 ساعت برنامه را چک کنید و دکمه رعد و برق را بزنید تا استخراج را شروع کنید. پس از استخراج، می توانید با دعوت از دوستان و خانواده برای پیوستن به انجمن، نرخ ساعتی خود را افزایش دهید. پس از 3 روز استخراج، می توانید با ایجاد حلقه امنیتی خود، که به امنیت کلی شبکه کمک می کند، درآمد خود را بیشتر کنید. به خاطر داشته باشید اعضای قبلی شبکه با نرخ بالاتری نسبت به اعضای بعدی شبکه استخراج می شوند.

ارزش بازاری Pi چقدر است؟

ارزش Pi امروز تقریباً 0 دلار / یورو و غیره است که مشابه بیت کوین در سال 2008 است. ارزش Pi در طول زمان و توجه  کالاها و خدمات ارائه شده توسط سایر اعضای شبکه رشد می کند.