عضویت در خبرنامه

به منظور دریافت آخرین بروزرسانی ها و محصولات، ایمیل خود را وارد بفرمایید.

اخبار داغ
محصولات

درباره ما

درباره ما

دانش نامه مالی سامان به شما در درک مفاهیم پیچیده مالی، بهبود مهارت‌های سرمایه‌گذاری و یادگیری مدیریت پول کمک می‌کند. اینکه در کلاس درس دانشگاه و یا اتاق هیئت‌مدیره شرکت و یا در پذیرایی منزل خود نشسته باشید، شبکه مشاوران و نویسندگان ما به سؤالات مالی شما پاسخ می‌دهند، ما افتخار اعتماد شما را از سال 1396 به همراه داریم. دانش نامه مالی سامان یک وب‌سایت مستقل است که تمرکز آن مفاهیم مرتبط با امور حسابداری و حسابرسی و بازارهای مالی است.

تمرکز فعالیت ها

- آموزش
محتوای آموزشی در بخش‌های اقتصاد، بازارهای مالی، تحلیل تکنیکال و معاملات الگوریتمی، همچنین روش های توسعه برنامه مالی فردی به‌صورت مرتب به روز می‌شود.
- استراتژی سرمایه‌گذاری
سرمایه‌گذاری چیزی بیش‌تر از خرید و نگهداری دارایی است. سرمایه‌گذاران نیاز به استراتژی برای موفقیت دارند که با نیازهای سرمایه‌گذاری آن‌ها به‌روز شود.
- تحلیل مالی
تجزیه‌وتحلیل مالی از نسبت‌های مالی تا ارزش‌گذاری ابزارهای مالی. تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ابزراهای مالی شامل سهام، جفت ارز و ارزهای دیجیتال.
- اخبار بازار
دسترسی به اخبار بازارهای مالی سراسر دنیا یک امر بسیار ضروری برای سرمایه گذاران است. بدین منظور، گروه ما وظیفه پوشش شبانه روزی اخبار بازارهای مالی را با افتخار قبول کرده است.

استانداردهای ما

  • دقت: با توجه به ماهیت اطلاعات وب‌سایت، ما باید اطلاعات دقیق و قابل‌اعتماد را در تمام اشکال ارائه دهیم، به‌طوری‌که اطلاعات ارائه‌شده شامل تحلیل، آموزش و یا هرگونه مشاوره است. محتوای تولیدی وب‌سایت ما توسط گروهی از سردبیران و متخصصان حوزه مالی با توجه به استانداردهای تعریف‌شده گروه در قالب مقاله، فرمول، اعداد و ارقام و سایر نمونه‌ها تولید می‌شود.
  • شفافیت: ما باید با مخاطبان خود در مورد منابع اطلاعاتی و محتوایی که در اختیار آنان قرار می‌دهیم شفاف باشیم. ما اغلب کتاب‌ها، گزارش‌ها و سایر نشریات و اخبار معتبر را به‌عنوان منابع اطلاعاتی محتوای تولیدی خود قرار می‌دهیم اما درنهایت تمام محتوا توسط سردبیران و متخصصان وب‌سایت تولید و تدوین می‌شوند.
  • بینش: ما در تلاش برای ارائه بینش‌های منحصربه‌فرد و ارزشمند برای مخاطبانمان هستیم به‌طوری‌که این رویکرد تبدیل به یک اصل اساسی در دانش نامه مالی سامان شده است. با ساده کردن مفاهیم و اصطلاحات پیچیده مالی، ما قادر به آموزش مخاطبانمان در مباحث سرمایه‌گذاری و مالی هستیم به‌طوری‌که به آنها در اخذ تصمیمات هرچه هوشمندانه‌تر کمک می‌کنیم.