وقتی فهمیدم اپلیکیشن هایی وجود دارند که به شما بابت پیاده روی پول می دهند، همه چیز تغییر کرد. من هرگز فکر نمی کردم بتوانم برای پیاده روی پول کسب کنم چرا که پیاده روی به عنوان ورزش رزومره برای من بود. دریافت دستمزد برای آن مانند دستمزد گرفتن برای خواب است.

در حال حاضر سعی می کنم هر روز به پیاده روی بروم و در حین انجام آن کمی پول رایگان به دست بیاورم.

بنابراین، اگر برای حرکت نیاز به انگیزه دارید یا فقط می خواهید پیاده روی را سرگرم کننده تر کنید، توصیه می کنم برخی از این برنامه هایی را که برای راه رفتن به شما پول می دهند را، امتحان کنید. شما قرار نیست ثروت زیادی به دست آورید، اما کمی پول به دست می آورید، سالم تر هستید و احساس خوبی خواهید داشت!

 

در حال حاضر تعداد زیادی از اپلیکیشن های مختلف در حال ارائه هستند که وعده نقدی برای پیاده روی را می دهند. بسیاری از آنها خوب نیستند، برخی از آنها عالی هستند.

 

من سعی کردم بهترین ها را پیدا کنم، اما شاید برخی را هم از قلم انداخته ام. همچنین، این برنامه ها دائماً به روز می شوند، بنابراین وقتی این مطلب را می خوانید ممکن است شرایط متفاوت باشد.

توجه داشته باشید این اپلیکیشن ها برای دوستان خارج از کشور مناسب است.

SweatCoin

SweatCoin یکی از اولین برنامه های رایگان برای پیاده روی در بازار بود و هنوز هم احتمالاً محبوب ترین است.

این برنامه قبلاً فقط برای قدم زدن در فضای باز قدم ها را شمارش و پول پرداخت می کرد، اما اکنون انواع مراحل را بر روی تردمیل، کوه یا در اطراف خانه را نیز شمارش می کند.

1000 قدم = 0.95 Sweatcoin، که می تواند برای محصولات یا تجربیات مختلف استفاده شود، یا با دوستان در برنامه معامله شود.

پاداش SweatCoin روزانه تغییر می کند، بنابراین من پیشنهاد می کنم SweatCoins خود را ذخیره کنید تا زمانی که چیزی را که واقعاً دوست دارید مشاهده کنید.

Optimity

Optimity برنامه Carrot Rewards است که یک اپلیکیشن کانادایی برای پیاده روی بود که در سال 2015 در بریتیش کلمبیا راه اندازی شد و به استان های دیگر گسترش یافت، اما به دلیل کمبود بودجه در سال 2019 تعطیل شد.

در حال حاضر Optimity بسیار جدید است، بنابراین بخش پاداش کم است. تنها چیزی که در حال حاضر ارائه می دهند قرعه کشی، امتیازهای بیشتر پاداش و پوینت است. امیدوارم به زودی تنوع بیشتری اضافه کنند.

Runtopia

Runtopia تمرکز زیادی بر این دارد که به شما کمک کند تناسب اندام خود را بهبود ببخشید در حالی که پاداشی هم به شما می دهد. آنها به شما امکان می دهند اهداف ورزشی را برای دویدن، پیاده روی و دوچرخه سواری تعیین کنید، و حتی می توانید در حین تمرینات خود یک مربی صوتی داشته باشید.

آنها همچنین دارای برنامه های آموزشی هستند که کمک به گرم شدن، کشش، کاهش وزن و موارد دیگر ساخته شده است. برخی از ویژگی ها نیاز به عضویت ممتاز دارند اما اکثر آنها کاملاً رایگان هستند.

LifeCoin

با LifeCoin، شما فقط می توانید برای مراحل خارج از منزل (که قبلاً Sweatcoin بود) درآمد کسب کنید و به عنوان یک کاربر رایگان، فقط می توانید روزانه حداکثر 5 Lifecoins کسب کنید.

Achievement

برنامه ای است که به شما پول می دهد پیاده روی کنید و انواع دیگر فعالیت های سالم را انجام دهید.

پس از ثبت نام، می توانید پیوند برنامه های مورد استفاده خود را با موفقیت (29 برنامه برای انتخاب) شروع کنید. هنگامی که یک برنامه را پیوند می دهید، می توانید برای کارهایی که انجام می دهید امتیاز کسب کنید.

Charity Miles

این اپلیکیشن در بخش برنامه هایی قرار نمی گیرد که برای پیاده روی به شما پول می دهند، در عوض شما برای خیریه های مورد علاقه خود درآمد کسب خواهید کرد. این واقعا ایده خوبی است بنابراین من مجبور شدم آن را در این لیست قرار دهم.

اعضای خیریه مایلز در حال حاضر بیش از 2.5 میلیون دلار برای خیریه های مختلف تنها با پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری و موارد دیگر به دست آورده اند!

Lympo

Lympo جالب است چرا که به جای پرداخت پول پیاده روی، برای تکمیل چالش های پیاده روی یا دویدن به شما پول می دهند. چالش های جدید دائماً به برنامه افزوده می شوند و پس از تکمیل یکی از آنها، توکن های LYM به دست می آورید، که سپس می توانید از آنها برای پاداش استفاده کنید.