دواین جانسون کار خود را به عنوان یک کشتی گیر حرفه ای در WWE آغاز کرد. قبل از شروع کار در WWE در سال 1996 به دنبال پدرش راکی جانسون، یک بازیکن فوتبال و مشتاق بازی در NFL بود. اولین بار راک در حرفه بازیگری وقتی ظاهر شد که در برنامه تلویزیونی “That 70’s Show” در نقش پدرش راکی جانسون در سال 1999 ظاهر شده بود. او همچنین در فیلم “Beyond the Mat” به صورت بازیگر مهمان حضور داشت. همان سال، دواین جانسون اولین نقش بزرگ خود را به عنوان شاه عقرب در فیلم مومیایی 2001 ایفا کرد.

ارزش خالص درآمد دواین جانسون 2021

به گفته Celebrity Net Worth، دارایی خالص دواین جانسون 400 میلیون دلار است و در آینده نزدیک افزایش می یابد. دواین جانسون بخش عمده ای از درآمد خود را از دوران بازیگری خود به دست آورده است. او در حال حاضر نیمه بازنشسته است تا آنجا که به بخش ورزش کشتی مربوط می شود و تمرکز زیادی بر حرفه خود در هالیوود دارد. (بهترین تصمیمات تجاری بازیگران هالیوود)

درآمد دواین جانسون

دواین ‘راک’ جانسون، در صدر لیست پردرآمدترین بازیگران قرار دارد، او بین سال 2018 و 2019 مبلغ 89.4 میلیون دلار درآمد داشته است.

همچنین مبلغ 700،000 دلار به ازای هر قسمت برای بازی در راک برای بازی در HBO’s Ballers به او پرداخت می شود. او همچنین مبلغی هفت رقمی به دلیل حق امتیاز خط تولید لباس، کفش و هدفون مربوط به Under Armour دریافت می کند. (بودجه آخرین سری از مجموعه تلویزیونی جنگ ستارگان)