بیت کوین مشهورترین ارز دیجیتال جهان است. افراد زیادی در خصوص بیت کوین صحبت می کنند. برخی آن را ارز آینده می دانند و برخی دیگر آن را یک حباب بزرگ کی پندارند. وجود و ارزش ارزهای دیجیتال غیرقابل انکار است و بسیاری از افراد دوست دارند در این بازار سرمایه گذاری کنند. با این حال، برای خرید ارزدیجیتال مورد نظر خود باید به پایگاه ها و صرافی های معتبر مراجعه کنیم تا سرمایه خود را از دست ندهیم.

این مقاله به معرفی صرافی های معتبر ارز دیجیتال می پردازد و برای عزیزان خارج از کشور که به دنبال خرید انواع ارز دیجیتال با کارت های اعتباری (ویزا کارت/ مستر کارت) و یا انتقال وجه بانکی با شماره IBAN هستند، گردآوری شده است.

همچنین از طریق ویزا کارت مجازی نیز می توانید از این وبسایت ها ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنید.

بیت کوین، پادشاه ارزهای دیجیتال

بیت کوین یک دیجیتال، کاملاً الکترونیکی و غیر فیزیکی است. این ارز توسط Satoshi Nakamoto، نام مستعار خالق اسرارآمیز آن ساخته شده و از سال 2009 در دسترس عموم مردم است، اما روند تکامل آن در سال های اخیر بسیار هیجان انگیز بوده است. پس از بلوغ این ایده، ناکاموتو دو سال بعد، در سال 2011، کد منبع و دامنه ها را به جامعه بیت کوین تحویل داد و متعاقباً ناپدید شد. بدین صورت یک جهان کامل در پشت پرده ارز دیجیتال بیت کوین آغاز شد. در نظر داشته باشید ما نمی توانیم آن را لمس کنیم یا اینکه از نظر فیزیکی وجود ندارد.

معرفی بهترین وب سایت های بین المللی به منظور خرید و فروش ارزهای دیجیتال

رشد اخیر ارزهای دیجیتال بسیاری از افراد را علاقمند به خرید آن کرده است، اما مانند هر معامله دیگری، امکان سرقت نیز در این بازار وجود دارد. به همین دلیل، ما لیستی از وب سایت های مطمئن و ایمن را برای شما فراهم کرده ایم که بتوانید به صورت امن و قانونی از طریق کارت اعتباری ویزا/مستر خود اقدام به خرید کنید.

Binance

بیننس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در جهان است، در این وبسایت شما می توانید مستقیماً اکثر ارزهای رمزپایه را با کارت اعتباری Visa یا Mastercard خریداری کنید. کارمزد  خرید و فروش در این صرافی 0.1٪ است، اما  اگر از ارز BNB دیجیتال برای کمیسیون ها استفاده کنیم 25٪ تخفیف داریم.

به منظور ورود به این صرافی اینجا کلیک کنید.

یکی از مزایای این صرافی این است که نیازی به ارسال مدارک زیادی جهت تائید هویت نیست.

مژده به کاربران دانشنامه مالی سامان:

در صورتی که از این لینک اقدام به ثبت نام کنید، پس از اولین خرید 15 درصد تخفیف خواهید داشت.

Coinbase

Coinbase یک بستر آنلاین امن برای خرید، فروش، انتقال و ذخیره ارز دیجیتال است. بدون شک، یکی از وب سایت های مرجع خرید بیت کوین (BTC) و ارزهای دیگر مانند Ethereum (ETH)، Ripple (XRP) یا Litecoin (LTC) است. آن ها کمیسیون هایی برای خرید یا فروش ارزهای رمزپایه 1.49٪ و خریدهایی با کارت اعتباری 3.99٪ دارند.

HitBTC

HitBTC به عنوان پیشرفته ترین صرافی بیت کوین شناخته شده است. به شما این امکان را می دهد که بیت کوین را با کارت اعتباری VISA خریداری کنید، اما همچنین از این وبسایت برای معامله ارزهای رمزپایه جایگزین دیگر نیز می توانید استفاده کنید. این پلت فرم شهرت خود را به دلیل تحمل خطا، زمان سریع معاملات و در دسترس بودن بالا به دست آورده است.

Kraken

وب سایت معروف دیگری برای خرید و مبادله ارز دیجیتال که به عنوان امن ترین صرافی شناخته می شود. هزینه ها از 0٪ تا 0.26٪ از کل هزینه (ارزش) سفارش شما است و به جفت ارز مورد معامله، حجم معاملات 30 روزه شما (به دلار) و اینکه آیا سفارش دهنده فرستنده یا گیرنده است بستگی دارد. این کرکن یکی از بزرگترین درگاه های خرید ارزهای رمزپایه است. شما می توانید بدون هیچ گونه هزینه ای نقل و انتقالات را در داخل اروپا انجام دهید. اگر بیت کوین بخرید، کمیسیون آنها بین 0.16 تا 0.26٪ است. به نظر نمی رسد مقدار زیادی باشد و کاملاً قابل قبول است. این وب سایتی است که در آن بهتر است کمی از دنیای بیت کوین دانش داشته باشید.

Bitstamp

شرکتی مستقر در انگلیس با سالها حضور در بازار. به شما امکان می دهد Bitcoin، XRP، Ethereum، Chainlink، Litecoin و سایر آلت کوین ها را خریداری کنید. کارمزد خرید به مبلغ بستگی دارد، اما ما حداقل 7.50 دلار برای واریز پول و 3 یورو هنگام تبدیل پول به یورو برای انتقال بانکی پرداخت خواهید کرد.

LocalBitcoins

سرویس P2P. از آنجا که عملیات بین افراد انجام می شود، هیچ نوع کمیسیونی را از شما دریافت نمی کنند. مشکل این است که این وب سایت مناسب افراد بی تجربه نیست، چرا که می تواند یک سردرد واقعی باشد یا به نوعی در دام شخصی با دانش بسیار زیاد بیفتید.