در این مقاله به معرفی و آموزش کیف پول اتریوم با نام Atomic پرداخته ایم، همچنین شما می توانید این کیف پول را به صورت رایگان و با لینک مستقیم در ادامه همین مقاله دانلود کنید.

کیف پول Atomic یک راهکار نهایی به منظور ذخیره سازی توکن های Ethereum و ERC20 است. این کیف پول شما را قادر می سازد تا ETH نگهداری و یا مبادله کنید. همچنین با این کیف پول شما قادر به سواپ اتریوم به صورت بسیار سریع هستید.

کیف پول اتمی بیش از 300 ارز دیجیتال را پشتیبانی می کند و رابط کاربری آن را برای همه توکن های ERC20 کاربرد دارد. به منظور خرید فروش کافی است آدرس کیف دریافت کننده را وارد کنید و بوووووووووم! معامله شما به سرعت انجام می شود. این ولت Seed شما را بر روی دستگاه رمزگذاری می کند و دسترسی و کنترل کامل را به شما می دهد.

کیف پول اتمی برای تمام سیستم عامل های دسکتاپ در دسترس است و در دستگاه های Android و iOS نیز موجود است. به منظور دانلود این کیف پول بر روی لینک زیر کلیک کنید.

ویژگی ها

تبادل فوری با Cashback

مبادله بیش از 60 ارزدیجیتال

خرید کریپتو

بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، Litecoin و سایر ارزهای دیجیتال برتر را با کارت اعتباری خود به راحتی بخرید. دلار، یورو و ارز محلی در این نرم افزار پشتیبانی می شوند.