Twitch بستر مناسبی برای گیمرها است، هر ماه بیش از 4 میلیون استریمر دارد و 17.5 میلیون کاربر متوسط ​​روزانه، که همگی در حال بازی یا تماشای بازی های ویدئویی دیگران هستند. همچنین مقصدی برای گیمرها است که سرگرمی خود را به کمی پول اضافی تبدیل کرده و بدون داشتن فیش حقوقی درآمد کسب می کنند.

برخی از استریمرها به دلیل اشتراک، حمایت ها و سهمی از درآمد تبلیغات سالانه درآمد هفت رقمی دریافت می کنند، البته، آنها معمولاً ده ها هزار دنبال کننده دارند و روزانه ساعاتی را صرف پخش، بازی و میزبانی بازی های دیگر در کانال خود می کنند.

اما نیازی نیست که یک کاربر نخبه باشید تا بتوانید از سایت استفاده کنید. در این مقاله نحوه ایجاد مخاطبان و شروع کسب درآمد در Twitch آورده شده است.

کلیه حقوق و امتیازات این مطلب متعلق به دانش نامه مالی سامان بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت بدون ذکر منبع، پیگرد قانونی دارد.

ایجاد مخاطب Twitch

شما نمی توانید یک شبه در هیچ بستر آنلاین مخاطب جذب کنید. در مورد Twitch هم همینطور است.

ممکن است ابتدا کمی اینجا و آنجا درآمد کسب کنید، اما تا زمانی که کار زیادی انجام نداده اید، انتظار درآمد ثابتی نداشته باشید. اگر به عنوان ماهرترین بازیکن مطرح نیستید، بامزه ترین باشید. یک برنامه منظم پخش تنظیم کنید تا طرفداران بدانند چه موقع باید به کانال شما وصل شوند. از حسابهای موجود رسانه های اجتماعی خود – توییتر، یوتیوب، فیس بوک، اینستاگرام و غیره – برای تبلیغات Twitch خود استفاده کنید و با مشاهده و تعامل با جریانهای آنها از سایر کاربران Twitch پشتیبانی کنید.

پس از جذب مخاطب، با آنها ارتباط برقرار کنید. سوالات خود را بپرسید، به گپ ها پاسخ دهید، یک استریمر سرگرم کننده طرفداران را مجاب می کند تا محتوا را دنبال کنند.

کلیه حقوق و امتیازات این مطلب متعلق به دانش نامه مالی سامان بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت بدون ذکر منبع، پیگرد قانونی دارد.

چگونه می توان به عنوان یک مبتدی پول در آورد

وقتی مخاطبان شما افزایش می یابد، پتانسیل شما برای کسب درآمد نیز افزایش می یابد. اما چند راهکار ساده تر هم برای افزایش درآمد آنلاین از این بستر وجود دارد که به ترتیب ذیل هستند.

کمکهای مالی

کاربران Twitch دوست دارند از اینفلوئنسرهای خود پشتیبانی کنند. یکی از اصلی ترین راه هایی که آنها این کار را انجام می دهند، اهدای پول به استریمرهای مورد علاقه اشان است. یک دکمه “اهدای کمک” به کانال خود اضافه کنید-از طریق PayPal اجازه دهید مخاطبان پول را به شما اهدا کنند.

مشارکت های تجاری

شرکتها از استریمرهای Twitch استفاده می کنند تا محصولات خود را در معرض دید عموم قرار دهند و در مقابل، استریمرها بازخورد دریافت می کنند.

فرصت های مشارکتی برای پخش کننده های Twitch می تواند از شرکت هایی باشد که سخت افزار و نرم افزار، نوشیدنی های انرژی زا و لوازم جانبی مانند هدست و صندلی می فروشند.

کالا

اگر مخاطب اختصاصی دارید، فروش کالاهای خود را در نظر بگیرید-تی شرت، برچسب، لیوان قهوه و کیف لپ تاپ-از طریق یک سایت شخص ثالث.

چگونه می توان از طریق Affiliate Twitch درآمد کسب کرد

استریمرهایی که معیارهای خاصی را رعایت می کنند می توانند به یک Twitch Affiliate تبدیل شوند. این برنامه فقط شامل دعوتنامه است و طبق قوانین Twitch باید در 30 روز گذشته مراحل زیر را طی کرده باشید تا واجد شرایط باشید:

  • حداقل 500 دقیقه استریم داشته باشید.
  • حداقل هفت روز استریم داشته باشید.
  • به طور متوسط ​​سه بیننده همزمان یا بیشتر.
  • حداقل 50 دنبال کننده.

اشتراک

بینندگان می توانند برای باز کردن قفل امتیازها، مانند اتاقهای چت منحصر به فرد، شکلک ها و تخفیفات کالا، در کانال شما مشترک شوند.

تشویق مجازی

یکی دیگر از روش هایی که بینندگان از آن حمایت مالی می کنند، تشویق مجازی است که “بیت” نامیده می شود.

کلیه حقوق و امتیازات این مطلب متعلق به دانش نامه مالی سامان بوده.