کیف پول کین چیست؟

ارز دیجیتال کین بر روی بلاک چین Ethereum ساخته شده است، که توسط یک شرکت پیام رسان فوری کانادایی Kik interactive به منظور پشتیبانی از تراکنش های خرد از طریق سیستم عامل Kik توسعه داده شده است. این ارز دیجیتال حتی برای ادغام Stellar نیز به روز شده است. Kik یک روش ارتباطی برای کاربران است مانند سایر سیستم عامل های پیام مانند WhatsApp است. در جولای 2018، Kin Kinit را برای کاربران اندروید ایالات متحده آمریکا منتشر کرد. KIN قابل استخراج نیست و از طریق شرکت در نظرسنجی ها، تعامل با برنامه های داخل Kinit بدست می آید و به جای آن P2P از مصرف کنندگان محتوا برای سازندگان ارسال می شود. Kin قصد دارد هر مسئله ای را که مربوط به قابلیت همکاری و مقیاس پذیری باشد حل کند. KIN اخیراً نسخه اصلی خود را در مارس 2019 منتشر کرده است.

بهترین کیف پول های کین عبارتند از:

  • Atomic Wallet
  • Trust Wallet
  • Free Wallet
  • Lykke

کیف پول Atomic Wallet

کیف پول Atomic را به آخرین نسخه، 1.38.4 یا جدیدترین نسخه (به روزرسانی کیف پول Kin) به روز کنید. کیف پول اتمی از ویندوز، مک، اوبونتو، سیستم عامل اندروید نیز پشتیبانی می کند. این کیف پول یک سرویس بسیار قدرتمند و پر تقاضا را ارائه می دهد که به کاربران کمک می کند تا زمان و تلاش صرف شده برای مدیریت دارایی های دیجیتال را کاهش دهند و از این رو این والت یکی از کیف پول های قابل اطمینان و شفاف برای Kin به حساب می آید.

به منظور دانلود رایگان این کیف پول، اینجا کلیک کنید

کیف پول Trust Wallet

Trust Wallet یکی از قابل اعتمادترین کیف پول ها در بین کاربران است، به خصوص بزرگترین صرافی در جهان، Binance آن را سال گذشته خرید. کیف پول Trust با جدیدترین فناوری ها بسیار بروز و پیشرفته است همراه است. همچنین این کیف پول با اکثر سیستم عامل ها سازگار است. بنابراین، کاربران می توانند سکه های Kin خود را در کیف پول Trust ذخیره کنند، بدون اینکه نگران امنیت آن باشند.

کیف پول تراست را به صورت رایگان از اینجا دانلود کنید.

Freewallet

Freewallet بستری است که در آن می توانید بیش از 100 ارز رمزنگاری شده را ذخیره و از طریق کارت اعتباری ارزهای رمزپایه را خریداری کنید. در اکوسیستم Freewallet، می توانید معاملات رایگان را در شبکه امن را انجام دهید. حتی می توانید تراز و نرخ ارز خود را با نمودارهای قیمت در زمان واقعی ردیابی کنید. ویژگی هایی مانند احراز هویت 2 عاملی و ورود اثر انگشت از نکات قابل ذکر این کیف پول هستند.

کیف پول Freewallet را برای ارزدیجیتال کین از اینجا به صورت رایگان دانلود کنید

Lykke

Lykke یک شرکت FinTech است که در سوئیس مستقر است و از شبکه اصلی Kin پشتیبانی می کند و اکوسیستم Kin را قادر می سازد تجربه بهتری برای مصرف کننده ایجاد کند و حتی به توسعه دهندگان راه کارهای جدیدی برای کسب درآمد ارائه دهد. با استفاده از این برنامه می توانید دارایی های KIN خود را معامله و ذخیره کنید. Lykke از هر دو نسخه اندروید و ios پشتیبانی می کند و حتی ترمینال وب از طریق مرورگر در دسترس است. این یکی از بهترین کیف پول های Kin است.

Lykke را رایگان دانلود کنید