آیا دوست ندارید هر بار که از تلفن همراه خود استفاده می کنید درآمد کسب کنید؟ هیچ کس به شما پول نمی دهد تا به دوستانتان پیام کوتاه بدهید، اما شما می توانید از تلفن خود درآمد کسب کنید – به طور واقعی. صادقانه بگویم، شما احتمالاً قصد ندارید به اندازه کافی پول در بیاورید و کار روزانه خود را ترک کنید … اما اگر در صف ایستاده اید، منتظر قرار ملاقات، یا سوار اتوبوس هستید … می توانید اندک درآمدی با گوشی تلفن خود داشته باشید.

در وب گشت و گذار کنید و فیلم تماشا کنید

به راحتی می توانید وب گردی داشته باشید و پول در بیاورید.

اپلیکیشن هایی هستند که به منظور تماشای تبلیغات به شما پول پرداخت می کنند. پول پرداختی مانند امتیاز به حساب شما واریز می شود و می توانید مجموع امتیازات خود را به گیفت کارت یا محصولات آنلاین تبدیل کنید.

خرید اینترنتی

همه خرید می کنند. همه ما به مواد غذایی، شامپو، لباس و سایر وسایل نیاز داریم، درست است؟ باور کنید یا نه اپلیکیشن هایی وجود دارند که به شما پول می دهند تا کالاهای موجود در لیست خرید خود را خریداری کنید ساده است، چرا که فقط چند مرحله اضافی برای شروع درآمد وجود دارد.

وسایلی که دیگر استفاده نمی کنید را بفروشید

همه ما احتمالاً چند چیز در اطراف خانه داریم که نیازی به آنها نداریم. زیبایی گوشی های هوشمند در همین است که می توان از وسایل عکس گرفت و به صورت آنلاین آنها را فروخت. این دیگر یک روند پیچیده و عظیم نیست. نیازی به تنظیمات گیج کننده، تنظیم پس زمینه یا تهیه یک دوربین فانتزی نیست. برای این منظور می توانید از اپلیکیشن های موجود استفاده کنید.

بازی کنید

اگر بازی کردن با تلفن همراه خود را دوست دارید (و من کاملا متوجه هستم که همه بازی ویدیویی را دوست ندارند)، پس چرا هنگام بازی ویدیویی، درآمد کسب نمی کنید؟ برای این منظور هم اپلیکیشن هایی وجود دارند که در ازای بازی ویدیویی به شما پول پرداخت کنید.