راهنمای خرید ساعت رولکس

بسیاری از مردم می دانند که می خواهند ساعت رولکس داشته باشند اما مطمئن نیستند چه مدلی را بخرند.

برخی افراد تنها به دنبال یک ساعت معمولی و یا ارزان ترین مدل هستند. سایر افراد ارتباط تنگاتنگی با تاریخچه مدل خاصی دارند، یا فقط احساس می کنند که یک رولکس خاص بهترین شیوه زندگی را نشان می دهد. با وجود همه گزینه های موجود، تصمیم گیری درباره اولین ساعت رولکس دشوار است. بنابراین اجازه دهید نگاهی اجمالی به ساعت های رولکس موجود داشته باشیم.

دنبال چی میگردی؟

افراد مختلف به دلایل مختلف و در زمانهای مختلف زندگی، به دنبال ساعت رولکس هستند. درک نیازهای شما مطمئناً تعیین می کند که اولین ساعت رولکس شما چه باید باشد.

رولکسی که خریداری می کنید ممکن است اولین و آخرین رولکس و یا شروع مجموعه ساعت های مچی شما باشد. شما می خواهید مدل اول دارای معنا، ارزش و همچنین سبک و همه کاره باشد. بیشتر ساعت های رولکس طوری طراحی شده اند که با لباس های زیادی تناسب داشته باشند، اما تمام آنها اینطور نیستند. همچنین، کسانی که علاقه خاصی به حفظ ارزش دارند، ملاحظات خاصی را باید در نظر بگیرند.

امروزه مدل های Rolex Air King قطعات سطح ابتدایی و کم هزینه ترین قیمت با قیمتی در حدود 5000 دلار هستند. اینها مدلهای اصلی و بطور قابل ملاحظه ای کوچکتر از سایر مدلهای محبوب این برند هستند.

ساعتهای رولکس با طراحی قدیمی یا استفاده شده می تواند یک معامله خوب برای کسانی باشد که به دنبال ارزان ترین رولکس هستند، اما باز هم، زمان کافی برای قرار گرفتن، تأیید و خرید نیاز است. از نمایندگی های ساعت رولکس استفاده پرس و جو کنید، یا می توانید از طیف وسیعی از منابع آنلاین برای خرید ساعت رولکس از دارندگان موجود استفاده کنید.

 

ساعتهای Vintage Rolex وجود دارد، اما با توجه به کمیاب بودن آنها می توان قیمتهای بسیار بالایی را مشخص کرد. همچنین توجه داشته باشید که در مقایسه با اندازه ساعت مچی مردانه امروزی، مدلهای رولکس قدیمی بسیار کوچک هستند. در حقیقت، اندازه متوسط رولکس امروزی در مقایسه با ساعت های دیگر دارای اندازه “متوسط” است (هرچند این واقعیت در حال تغییر است چرا که رولکس به طور مداوم ساعت های بزرگتری را رو نمایی می کند).

با این حال، داشتن یک مدل ورزشی رولکس با کیفیت خوب می تواند هم از نظر استایل و هم از نظر “جذابیت” بسیار مفید باشد.

زمانی که به دنبال رولکسی هستید تا با سبک زندگی شما مطابقت داشته باشد، خرید آسان تر می شود. برای مردان ما سه نوع سبک زندگی یا شخصیت هایی را که ساعت های رولکس به خوبی در آنها جا می گیرد، مشخص می کنیم. ابتدا “ساعتهای ورزشی معمولی روزمره” را داریم. این بخش اکثر مجموعه ساعت های مردان را نشان می دهد. همچنین ساعتهای اسپرت که می توانند بالا یا پایین لباس بپوشید و برای استفاده روزمره نیز مناسب هستند.

در آخر، ساعتهای رولکس “نمایشی” هستند. اینها نسخه های “blingy” با تزئین الماس و/یا کاملاً از فلزات گرانبها مانند طلای 18 عیار، رز، یا طلای سفید … یا پلاتین هستند. این مدل ها در دیگر خانواده های ساعت رولکس وجود دارند، اما توسط رولکس به صورت محصول تزئین شده ارائه می شوند تا نمادهای بسیار بیشتری نسبت به یک ساعت زیبا و روزمره را به مشتری ارائه دهند.

اغلب اوقات افرادی که پول زیادی به دست می آورند، یک معامله تجاری بزرگ انجام می دهند یا به سادگی می خواهند ثروت خود را به نمایش بگذارند، مدل نمایشی را ترجیح می دهند. مصرف کنندگان هنگام خرید این دسته باید مراقب باشند چرا که بسیاری از آنها خلاقیت های پس از فروش سایر برند ها هستند (مانند الماس) در مقابل آنهایی که کاملاً توسط رولکس ساخته شده اند.

به منظور دریافت مقالات تخصصی هر گروه ساعت در خبرنامه سایت عضو شوید.