N26 چیست؟

N26 یک بانک مجازی و آنلاین با تمرکز فعالیت در کشورهای اروپایی است. این بانک تا زمان تدوین این مقاله هیچ شعبه فیزیکی ندارد. از مزایای این بانک می توان به موارد زیر اشاره کرد.

حساب بدون کمیسیون

بدون کمیسیون، رایگان و 100 درصد آنلاین با تلفن همراه، می توانید پول خود را در هر کجا که هستید کنترل کنید. حساب خود را بدون کمیسیون باز کنید، شعب را فراموش کرده و از بانک خودتان همیشه در جیب خود لذت ببرید.

سریع و آسان: حساب خود را در کمتر از 8 دقیقه باز کنید

هر زمان که بخواهید می توانید مشتری N26 شوید: فقط به 8 دقیقه زمان، تلفن هوشمند و سند اقامتی خود نیاز دارید. شعب را فراموش کرده و همه چیز را از طریق تلفن همراه خود مدیریت کنید.

معرفی بانک های برتر کانادا در این مقاله

حساب N26 با IBAN

N26 یک بانک صد در صد دیجیتالی ایمن و دارای مجوز بانکی است. سپرده های مشتریان با مبلغ 100000 یورو توسط صندوق ضمانت سپرده آلمان محافظت می شود.

حساب رایگان، بدون کمیسیون

در N26 هیچ گونه کمیسیون وجود ندارد.

با موبایل خود پرداخت کنید

با N26 می توانید با موبایل خود از طریق Google Pay یا Apple Pay هر زمان که می خواهید پرداخت کنید. و علاوه بر این، می توانید با MoneyBeam انتقالهای فوری را برای سایر مشتریان N26 ارسال کنید، و همچنین پول خود را مطابق برنامه ها و پروژه های خود با حسابهای فرعی Spaces سازماندهی کنید.

ویزا/ مسترکارت

N26 Business رایگان است و هیچ هزینه مدیریت و نگهداری ندارد. بازکردن آن بسیار آسان است و اگر به عنوان یک فریلنسر کار می کنید، می توانید حساب های روزمره خود را مدیریت کنید.  همچنین از ویزا/مستر کارت بهره ببرید.

از سایر مزایا می توان به

✓ IBAN

✓ 0.1 درصد بازپرداخت

✓ استفاده از تلفن هوشمند

✓ بدون کاغذ بازی