بهترین ابزارهای آنلاین تحلیل تکنیکال برای معامله گران ارزهای دیجیتال

اگر به تازگی وارد معامله گری ارزهای دیجیتال شده اید، یا حتی یک معامله گر باتجربه هستید، ابزارهای آنلاین چارت قیمت برای توسعه استراتژی های معاملات تکنیکال شما بسیار مفید هستند. بسیاری استراتژی های مختلف در بازار وجود دارد، اما سه ابزار آنلاینی که در ادامه معرفی می کنیم از نظر مجموعه ویژگی ها، سهولت استفاده و یکپارچه سازی مبادلات بهترین، چارت های قیمت هستند.

این سه ابزار عبارتند از:

  • TradingView
  • Coinigy
  • ch

TradingView

وبسایت TradingView محبوب ترین ابزار نمودار و تجزیه و تحلیل تکنیکال معامله گران در تمام بازارهای مالی سراسر جهان است. در سال های اخیر، مدیران این وبسایت تلاش کرده اند تا مجموعه ابزارهای خود را با محبوب ترین بازارهای ارز رمزنگاری ادغام کنند و نتایج این تصمیم بسیار چشمگیر است. ابزارهای چارت قیمت آنلاین آنها برای کاربران کاملاً رایگان است.

یک اکانت رایگان همان چیزی است که معامله گران مبتدی به دنبالش هستند به طوری که مبانی تحلیل تکنیکال را بیاموزند. حساب های رایگان شامل تمام ابزارهای پیشرفته تحلیل تکنیکال می شوند.

Coinigy

Coinigy یکی دیگر از ابزارهای تحلیل تکنیکال شناخته شده در دنیای کریپتوکارنسی است. این ابزار یک چارت قیمتی است اما همراه با بسیاری از ویژگی های دیگر برای کمک به معامله گران در توسعه و اجرای استراتژی ها همراه است. سرویس نمودار Coinigy بر روی پلتفرم TradingView ساخته شده است اما از ورودی های داده سفارشی برای ادغام نزدیک با بیش از 45 بازار ارز رمزنگاری شده استفاده می کند. علاوه بر استفاده از همان اندیکاتورهای موجود در TradingView، کاربران می توانند هشدارهای متنی پیام کوتاه را در معاملات سفارشی تنظیم کرده و همچنین سفارشات خود را آنلاین انجام دهند.

متاسفانه این وبسایت رایگان نیست.

Cryptowat

Cryptowat.ch یکی دیگر از ابزارهای جامع تحلیل است که به معامله گران دسترسی به بیش از 800 بازار ارزدیجیتال با جریان قیمت، حجم و مقدار سفارش می دهد. داشبورد این وبسایت بسیار پیچیده است. به طور کلی Cryptowatch ابزاری فوق العاده آسان شامل هرآنچه که به دنبالش هستید است.

CryptoWatch شامل چندین اندیکاتور تکنیکال است.