در این مقاله بهترین نرم افزارهای اندروید جهت استخراج ارز دیجیتال را در Android معرفی خواهیم کرد، مرحله اول و آخر نصب یک برنامه استخراج ارز دیجیتال است که فرآیند را به صورت خودکار انجام می دهد. این برنامه های استخراج Bitcoin ، Ethereum و Monero برای Android به طور خودکار معاملات معلق را از بلاکچین بارگیری می کنند و پردازنده تلفن همراه شما را جهت صحه گذاری تراکنش های ارز دیجیتال به کار می گیرد.

 

MinerGate Mobile Miner

MinerGate Mobile Miner ، یکی از نرم افزار های محبوب استخراج ارز دیجیتال بر روی ویندوز است. این برنامه از ارزهای دیجیتال Monero ، Bitcoin ، Bytecoin ، Dashcoin ، DigitalNote ، FantomCoin ، Infinium-8 ، MonetaVerde و QuazarCoin پشتیبانی می کند و یکی از معدود برنامه های استخراج ارز دیجیتال با کیف پول داخلی برای ذخیره توکن های تولید شده است که دارای ابزار بررسی قیمت ارزهای دیجیتال، چت روم های ماینرها همچنین معاملات سکه در بازارهای ارز دیجیتال MinerGate ، Changelly.com است.

نسخه جدید این نرم افزار برای دستگاه های دارای سیستم عامل اندروید نیز وارد بازار شده است.

به منظور استخراج ارز دیجیتال با این برنامه، بعد از ایجاد یک حساب کاربری در MinerGate ، که اجباری است ، دو گزینه پیش روی شما قرار می گیرد: Mobile Mining یا Buy Cloud Mining. گزینه اول از سیستم پردازنده تلفن همراه شما به منظور استخراج ارز دیجیتال می کند و گزینه دوم پردازش را با پرداخت هزینه اسمی در سرورهای MinerGate بارگیری می کند. متأسفانه ، MinerGate فقط استخراج مبتنی بر ابر را برای بیت کوین و مونرو ارائه می دهد.

MinerGate به شما امکان می دهد تجربه استخراج ارز دیجیتال را تا مقدار زیادی سفارشی سازی کنید. می توانید تعداد پردازنده را کم یا زیاد کنید (به عنوان مثال تعداد هسته پردازنده ای که برای استخراج سکه استفاده می کند). و می توانید در هنگام خاموش بودن تلفن، کمبود شارژ باتری، از استخراج جلوگیری کنید. در حین استخراج می توانید بین یکی از سه سرعت کم – متوسط یا زیاد یک گزینه را انتخاب کنید. سرعت بالاتر استخراج به منابع استفاده بیشتر از پردازنده است.

گردآوری شده توسط تحریریه دانشنامه مالی سامان