بیت کوین (BTC) چیست؟

بیت کوین یک شکل دیجیتال از پول است که در یک شبکه توزیع شده بلاکچین اجرا می شود. اولین ارز رمزنگاری شده که به وجود آمد بیت کوین بود. بیت کوین در سال 2008 توسط شخصی که نام مستعار Satoshi Nakamoto را به کار می برد، توسعه داده  شد. بیش از یک دهه پس از ایجاد آن در 3 ژانویه 2009، در حال حاضر شناخته شده ترین و مورد استفاده ترین ارز رمزنگاری شده است.

درصورتی که به دنبال خرید بیت کوین با کارت اعتباری ویزا/ مستر کارت هستید، ادامه این مقاله را بخوانید.

نحوه خرید بیت کوین

با حواله بانکی BTC بخرید

با انتقال وجه بانکی می توانید ارزهای دیجیتال موجود در Binance را خریداری کنید. سپس، از این پول های ثابت برای خرید بیت کوین در بازار مبادله Binance استفاده کنید.

مبادله BTC

Binance از بیش از 150 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند که چندین مورد از آنها را می توانید با برخی از بهترین نرخ های بازار با بیت کوین مبادله کنید.

خرید Bitcoin با کارت اعتباری

می توانید بیت کوین را مستقیماً با کارت اعتباری در Binance خریداری کنید. این صرافی بهترین مسیر خرید بیت کوین را با استفاده از کارت نقدی یا کارت اعتباری (ویزا یا مسترکارت) ارائه می دهد.

به منظور ثبت نام و خرید اولین بیت کوین با تخفیف 15 درصدی کلیک کنید.

مزایای خرید از بیننس

  • سرعت

موتور تطبیق کلاس جهانی Binance تا 1،400،000 سفارش در ثانیه را پشتیبانی می کند. به طوری که تجربه معامله ارز دیجیتال شما سریع و قابل اعتماد است.

  • ساده

تجارت رمزنگاری در Binance آسان و بصری است. برای خرید فوری بیت کوین فقط به چند مرحله نیاز دارید.

  • امن و قابل اعتماد

میلیون ها کاربر جهانی روزانه در این صرافی اقدام به خرید و فروش می کنند. صندوق بیمه چند لایه و چند خوشه ای و صندوق بیمه SAFU (صندوق دارایی امن برای کاربران) از حساب شما محافظت می کنند.

  • نقدینگی

Binance با بیشترین حجم معامله در چندین جفت رمزنگاری، نقدترین پایگاه ارز رمزنگاری شده در جهان است.