به عنوان متخصص مالی و کارآفرینی (مدیریت دانشنامه مالی سامان) موفقیت های بزرگی داشته ام. در برخی از روزها که یک پروژه کاری بزرگ دریافت می کنم یا یکی از ایده های تجاری من به نتیجه می رسد و کسب درآمد دارم.

با این وجود، هیچ یک از موفقیت های قبلی من با اولین روزی که در یک دوره 24 ساعته چند دلار از طریق اینترنت کسب کردم قابل مقایسه نیست. مبلغ کمی بود اما بسیار به من انگیزه داد.

این لحظه تغییر بازی بود، چرا که این مهم به من کمک کرد این سفر آنلاین شگفت انگیز را شروع کنم و امروز بسیار از شروع این ماجراجویی خرسندم.

معرفی چند راهکار کسب درآمد دلاری و ارزی در یک روز

تعداد زیادی استراتژی مختلف به منظور کسب درآمد آنلاین وجود دارد. در این مقاله همه آنها را با شما به اشتراک می گذاریم.

شماره 1: Google Adsense

با استفاده از این استراتژی درآمدزایی، شما به راحتی وارد سیستم می شوید و Google کدی را به منظور کپی و جایگذاری در وب سایت شما به شما می دهد. Google تمام کارها را خودش انجام می دهد و هر زمان کسی روی تبلیغات شما کلیک کند و یا خرید کند، شما پاداش خود را می گیرید.

به خاطر داشته باشید که، یک وب مستر از طریق تبلیغات اینترنتی کسب درآمد دارد. اگر وبلاگ شما در خصوص موضوعات مختلفی مانند غذا یا مد باشد، ممکن است مدت زمان بیشتری طول بکشد تا تبلیغات شما با پول نتیجه دهد.

شماره 2: Text Links

تعداد زیادی شرکت وجود دارند که مایلند 100، 200 دلار و حتی 1000 دلار یا بیشتر به منظور هدایت مشتری از طریق لینک شما به وب سایت خود بپردازند.

اما درنظر داشته باشید که فروش پیوندهای متنی برخلاف شرایط و ضوابط Google است. اگر این کار را به طور مداوم انجام می دهید، وب سایت شما در بلند مدت از ایندکس گوگل خارج می شود.

به همین دلیل، فروش پیوندهای متنی یک استراتژی طولانی مدت کسب درآمد نیست.

شماره 3: پست های اسپانسر شده

با ارسال یک پست تبلیغاتی، یک شرکت به شما پول می دهد تا در مورد محصول یا خدمات خود در وب سایت خود صحبت کنید.

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟  وبلاگ نویس از FITnancials، می گوید که او اغلب با ارسال مطالب پشتیبانی شده 3000 دلار در ماه کسب می کند. با این حال، برخی از وبلاگها با بازدید بیشتر به راحتی می توانند 20000 دلار به ازای هر پست تبلیغاتی یا بیشتر کسب کنند.

شماره 4: بازاریابی

بازاریابی یکی از پردرآمدترین روشهای کسب درآمد اینترنتی است.

شماره 5: نمایش تبلیغات

تبلیغات نمایشی شباهت زیادی به Google Adsense دارند با این تفاوت که به منظور کسب درآمد مخاطب مجبور نیست روی تبلیغ کلیک کند. تبلیغات نمایشی را به عنوان بیلبوردهایی در نظر بگیرید که به جای بزرگراه در وب سایت شما قرار دارند.

با تبلیغات نمایشی، بدون توجه به تعداد دفعات مشاهده تبلیغات، پاداش دریافت می کنید.

شماره 6: نویسنده مستقل

نوشتن نیز روش دیگری برای کسب درآمد آنلاین است. یکی دیگر از مزایای نوشتن این است که می توانید با نوشتن برای وب سایت های بزرگتر کسب درآمد کنید.

وبلاگ نویس هالی جانسون سالانه بیش از 200000 دلار درآمد برای نوشتن مقاله برای وب سایت های دیگر دارد.

شماره 7: محصولات دیجیتال

انواع محصولات دیجیتال در بازار وجود دارد، اما همیشه جای محصولات بیشتری هم هست.

نمونه ای از محصولات دیجیتال، دنیای وسیع قابل چاپ است. بسیاری از کارآفرینان آنلاین محصولات دیجیتالی ایجاد می کنند که مشتریان آنها می توانند در خانه چاپ کنند. در حالی که بسیاری از وبلاگ نویسان دارای الگوی بودجه قابل چاپ، برنامه های غذایی هستند.

شماره 8: سود سرمایه گذاری

شما می توانید یک حساب کارگزاری آنلاین ایجاد کنید و ETF یا سهام بخرید.

به خاطر داشته باشید که داشتن سرمایه گذاری های سنتی علاوه بر یک تجارت آنلاین که می تواند به شما در تأمین درآمد منفعل کمک کند.

این روزها روش های زیادی برای سرمایه گذاری آنلاین وجود دارد که به معنای واقعی کلمه هیچ بهانه ای برای عدم سرمایه گذاری وجود ندارد.

شماره 9: تبلیغات YouTube

کسب درآمد با تبلیغات YouTube آسان است چرا که تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که هر بار که ویدیویی را منتشر می کنید گزینه تبلیغات را روشن کنید. بدیهی است که افزایش تعداد بیننده، با این استراتژی درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.