ارز دیجیتال Kin اخیراً سر و صدای زیادی داشته. اکوسیستم Kin با یک کتابخانه در حال گسترش برنامه ها و انواع متنوعی از خدمات، در حال رشد است.

اگرچه طرفداران این ارز دیجیتال ادعا می کنند که این ارز پرکاربردترین ارز رمزپایه است، اما ما با نام های دیگری در این عرصه مانند Ethereum و EOS بیشتر آشنا هستیم. به منظور آموزش بهتر خوانندگان دانشنامه مالی سامان، من تلفن هوشمند Oneplus One خودم را موش آزمایشگاهی کردم تا ببینم این برنامه ها در این دستگاه چگونه کار می کنند. تنها نتیجه اینکه تمام برنامه هایی که من امتحان کردم بدون هیچ گونه اشکال نرم افزاری روان اجرا شدند.

Kin Hub و SimpleTransfer

Kin Hub، برنامه ای که منبع اصلی برای یافتن محبوب ترین برنامه های Kin و توانایی خرید مستقیم Kin با دلار آمریکا است. مطمئناً دارای ظاهری iOS است که در دستگاه اندرویدی کمی مغایرت دارد.

برای مشاهده توصیف هر یک از برنامه های ارائه شده، باید بر روی دکمه “GET” کلیک کنید، که شما را به فروشگاه Google Play می فرستد.

در ازای نصب و باز کردن Kin Hub، من یک Kin 10 بدست آوردم که خیلی زیاد نیست. یک کوین Kin در بازار امروز حدود یک هزارم درصد ارزش دارد. اما هییییی، این برنامه رایگان بود، پس چه اشکالی دارد؟!؟!

من یک لحظه وقت گذاشتم تا SimpleTransfer را نصب کنم، یک برنامه مفید که به عنوان کیف پول کین هم عمل می کند. انتقال Kin بسیار آسان است. این برنامه تمام کارهای سنگین انتقال رمزهای Kin را بین برنامه ها به طور خودکار انجام می دهد، همچنین مراحل خسته کننده کپی و جایگذاری آدرس ها و بررسی رشته های طولانی و پیچیده را حذف کرده است.

Fly Away

رنگ های پرنشاط بازی Fly Away، هنگامی که برای اولین بار بنر را در Kin Hub مشاهده می کنید، خودنمایی می کند. پس از راه اندازی Hub، من سریعاً برنامه را دانلود کردم و انتظار نوعی تجربه Flappy Bird را داشتم.

Vent

شبکه اجتماعی Vent – صادقانه بگویم کاملاً ساده است. این برنامه به کاربران این امکان را می دهد تا “آنچه را در ذهن شما است به اشتراک بگذارند و احساسات خود را با استفاده از تگ بیان کنند.

برنامه های یکپارچه Kin

برخی از بهترین برنامه ها قبلاً محبوب بودند و اکنون Kin را به عنوان ارز درون برنامه ای به برنامه خود اضافه کرده اند. Tapatalk، اپلیکیشنی عالی برای مرور انجمن های موردعلاقه شما، اکنون توانایی دریافت داخلی Kin را دارد.