با افزایش تقاضا برای ارزهای دیجیتال در بازار، داشتن راهکاری ساده و مطمئن به منظور دسترسی به آنها بیش از هر زمان دیگر مهم است. چه به منظور سرمایه گذاری، پرداخت یا استفاده از DApp، داشتن راهکارهای مختلف برای فعالیت های مبتنی بر ارزدیجیتال می تواند دردسرهای زیادی داشته باشد. به منظور کاهش این دردسرها، کیف پول دیجیتال، تراست والت به بازار عرضه شده است.

برخلاف بازارهای مالی سنتی، دنیای ارزدیجیتال هرگز استراحت نمی کند. به دلیل نوسانات بالا، شرایط می تواند در یک چشم به هم زدن تغییر کند، بنابراین دسترسی مداوم و سریع به ارزدیجیتال بسیار مهم است. کیف پول کاملاً غیرمتمرکز، Trust Wallet در قالب اپلیکیشن تلفن همراه هوشمند به منظور مدیریت ارزهای دیجیتال ارائه می شود و به شما امکان کنترل همزمان کلیدهای خصوصی یا Seed را می دهد. با تراست والت، می توانید تمام کوین و توکن های بازار را ذخیره کنید چرا که پروژه ها و بلاکچین های بیشتری به طور مداوم توسط این کیف پذیرفته می شوند. کیف پول جهانی اعتماد (یا کیف پول چند منظوره) به شما امکان می دهد از کلیه دارایی های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید که مدیریت پرتفوی را ساده تر می کند. و البته، Trust Wallet با معاملات غیرمتمرکز بسیار همگام سازی می شود.

Trust Wallet شامل یک مرورگر داخلی Web3 است که به شما امکان جستجو DApp های اینترنتی غیرمتمرکز را به صورت یکپارچه و ایمن می دهد. از آنجا که بلاکچین یک تکنولوژی بسیار پیچیده و نوین است، می توانید با Trust DApp Marketplace در این محیط فعالیت کنید.

طبق آخرین اطلاعات کسب شده توسط دانشنامه مالی سامان، Trust Wallet در حال کار بر روی ویژگی های جدید از جمله نظارت بر بازار، شبکه های سفارشی، شبکه های آزمایشی و DEX بومی است. فرصت های بهره برداری از ارز دیجیتال بی پایان هستند و با این کیف پول می توانید بخشی از این فرصت ها را رصد کنید.

به منظور دانلود رایگان کیف پول تراست والت، کلیک کنید.